فعالیت ما چیست؟

شرکت دانش بنیان بلورآزمای سنجش نور یا به اختصار بلورآزما به همت جمعی از متخصصین و اساتید فعال دانشگاه در حوزه دانش‌های بنیادی با هدف طراحی و تولید دستگاه‌های پیشرفته اپتیکی، اسپکتروسکوپی و الکترواپتیک در سال 1395 تشکیل شد. این مجموعه در سه بخش مشاوره و انجام پروژه‌های اپتیک و الکترواپتیک صنعتی و دانشجویی، طراحی سیستم‌ها و دستگاه‌های حوزه اپتیک و اپتوالکترونیک و خدمات اپتیک و طیف‌سنجی‌ فعالیت می‌نماید.این شرکت به عنوان یک شرکت فعال در زمینه ساخت تجهیزات پیشرفته (Hi-tech) محصولات خود را در داخل و خارج از کشور به مراکز مختلف علمی، تحقیقاتی و صنعتی ارائه می‌نماید.

از جمله محصـولات این شرکـت انواع دستگاه‌های اسپکترومتر نوری با بازه‌های طول موجی مختلف، انواع اسپکتروفتومتر صنعتی و تحقیقاتی، لامپ دوتریم هالوژن، انواع درایورهای CCD و تجهیزات جانبی است.

اعضای هیأت مدیره این شرکت متشکل از جناب آقایان دکتر بلوری زاده، دکتر جواد رحیقی از اساتید پیشکسوت حوزه اپتیک و فوتونیک در کشور و مهندس محمد جواد کارگر مدرس دوره‌های نرم افزار طراحی دستگاه‌ها و سیستم‌های اپتیکی (ZEMAX ,COMSOL و …) مباحث لیزر در پزشکی در آزمایشگاه لیزر و اسپکتروسکوپی دانشگاه صنعتی شریف می‌باشند.

لوگو شرکت بلورآزما

دیگر خدمات ما

فرآیند منحصر

بفرد ما

مشاوره و آموزش

نرم افزارهای طراحی سیستم‌های اپتیکی (ZEMAX ,COMSOL و …) و انجام پروژه‌های اپتیک و الکترواپتیک توسط مدرسین دوره‌های طراحی اپتیکی و آزمایشگاه لیزر اسپکتروسکوپی دانشگاه صنعتی شریف.

تعمیر، سرویس و نگهداری

در صورت بروز هر گونه مشکل در محصولات شرکت بلورآزما، تیم سرویس ما در کمتر از ۴۸ ساعت به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد. دارای حداکثر 3 گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

برگزاری کارگاه و دوره آموزشی

شرکت بلورآزما، اقدام به برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی تجهیزات سنجشی در حوزه آزمایشگاه‌های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و آزمایشگاه‌های کنترل کیفی و کمی و …

تماس با ما و مشاوره

مشاوران حرفه‌ای و تخصصی شرکت بلورآزما آماده مشاوره شما عزیزان در هر زمینه‌ای می‌باشند. لطفا با ما تماس بگیرید.

رضایت صد در صدی مشتریان ما از بالاترین افتخارات ماست.

تمامی محصولات شرکت بلور آزما دارای حداکثر 3 گارانتی و

10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.